Od naší první schůzky až po dokončení případu budu Vaším spolehlivým partnerem, se kterým bez starostí a s maximální spokojeností bezpečně projdete celým procesem prodeje či koupě Vaší nemovitosti... S mým týmem jsme zde pro Vás...

Seznamte se...


Mgr. Kateřina Staňková

Výkonná asistentka                         

T: +420 727 832 668

Natálie Kašparová

Business development specialista 

T: +420 722 955 021


Pro své klienty chci vždy zajistit prvotřídní a komplexní realitní servis, a proto ve svém týmu spolupracuji s nejlepšími profesionály z ostatních oborů. Díky tomu tak moji klienti získávají vysoce nadstandartní služby. 

GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS

Právní služby

Prestižní advokátní kancelář, která každoročně sbírá nejvyšší ocenění na tuzemském i mezinárodním poli, a to  Právnická firma roku, např. "DealMakers Global Awards" a "Law Awards WINNERS". 

Kaucký & Kopecká

Právní služby, advokátní úschova

Spolehlivá advokátní kancelář, díky které veškeré právní náležitosti budou precizně připraveny a Vaše peníze uloženy v bezpečí advokátní úschovy po celou dobu prodeje a převodu Vaší nemovitosti.

SMECZKA

Mediální kampaně, grafika

Členové "Smečky" se excelentně pohybují v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Za dobu jejich činnosti tvořili pro více jak 420 značek.

Michaela Vágnerová

Home staging

Profesionální příprava prostoru, aby vypadal útulně a zabydleně, ale zároveň poskytoval potenciálnímu kupci dostatek prostoru pro jeho fantazii a osobní vkus, výrazně zvýší atraktivitu Vaší nemovitosti. 

PF Energetika s.r.o.

PENB 

Společnost zajišťuje Průkaz energetické náročnosti budov. Zároveň nabízí poradenské služby v oblasti energetiky, úspor energie a obnov. zdrojů. 

Stěhování v ČR a zahraničí

Kompletní stěhovací služby

Pro své klienty jsem schopna zajistit kvalitní stěhovací služby za rozumnou cenu. Spolupracuji s několika stěhovacími firmami v rámci Čech a Moravy a doporučím pro Vás tu nejlepší.