Od naší první schůzky, až po dokončení případu, budu Vaším spolehlivým partnerem, se kterým bez starostí a bezpečně projdete celým procesem prodeje či koupě Vaší nemovitosti... 

S mým týmem jsme zde pro Vás...


Mgr. et Bc. Kateřina Staňková

Asistentka                         

T: +420 727 832 668

Bc. Natálie Kašparová

Asistentka

T: +420 722 955 021


Pro své klienty chci vždy zajistit prvotřídní a komplexní realitní servis, a proto spolupracuji s nejlepšími profesionály z ostatních oborů. Díky tomu tak moji klienti získávají vysoce nadstandartní služby. 

GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS

Právní služby, advokátní úschova

Prestižní advokátní kancelář, která každoročně sbírá nejvyšší ocenění na tuzemském i mezinárodním poli, a to  Právnická firma roku, např. "DealMakers Global Awards" a "Law Awards WINNERS". 

Kaucký & Kopecká

Právní služby, advokátní úschova

Spolehlivá advokátní kancelář, díky které veškeré právní náležitosti budou precizně připraveny a Vaše peníze uloženy v bezpečí advokátní úschovy po celou dobu prodeje a převodu Vaší nemovitosti.

SMECZKA

Mediální kampaně, grafika

Členové "Smečky" se excelentně pohybují v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Za dobu jejich činnosti tvořili pro více jak 420 značek.

Michaela Vágnerová

Home staging

Profesionální příprava prostoru, aby vypadal útulně a zabydleně, ale zároveň poskytoval potenciálnímu kupci dostatek prostoru pro jeho fantazii a osobní vkus, výrazně zvýší atraktivitu Vaší nemovitosti. 

IndigoFilms - Ondřej Matouš

Foto, video

Fotograf, kameraman, scénárista, režisér... 

Kreativní profesionál, který dává prezentaci nemovitosti výjimečný příběh. Jeho fotografie a videa jsou dokonalou podporou prodeje každé nemovitosti.

Pavel Hrádek

Foto, video

Fotograf, kameraman

Nekompromisní a náročný profesionál, který tvoří díla kreativně a s perfekcionismem v každém detailu. Dokáže skvěle vyzdvihnout jedinečnost a kouzlo nemovitosti. 


Ing. Miroslav Almášy

Hypotéky, pojištění

Regionální manažer, Bidli


Ing. Martina Doudová

Hypotéky, pojištění

Oblastní vedoucí, ProfiFP