Váš spolehlivý partner ve světě realit...

Profesionalita, důvěryhodnost, lidskost a schopnost pro Vás efektivně a s klidem vyřešit všechny situace, které život přináší...

Ve světě obchodu působím více jak 17 let... Této životní etapě vděčím za významné zkušenosti z vrcholových manažerských pozic ve společnostech jako jsou ŠKODA AUTO, Veletrhy Brno, NESS Slovensko, BIBS / Nottingham Trent University aj. 

V oblasti realit pro své klienty zúročuji zkušenosti ze stovek úspěšných obchodních případů s českou i zahraniční klientelou. K dispozici mám tým profesionálů z oblasti práva, marketingu, financí, atd. a svým klientům tak vždy garantuji prvotřídní realitní servis.

V segmentu rezidenčních nemovitostí pomáhám klientům plnit jejich životní přání a cíle v osobní oblasti... a/nebo... najít to nejlepší řešení pro jejich business - v segmentu nemovitostí komerčních či industriálních... a/nebo... tu správnou investiční příležitost pro budoucnost jejich i dalších pokolení.

Dlouhodobé vztahy s mými klienty jsou vždy postaveny na pevných pilířích. Těmi jsou profesionalita, důvěryhodnost, čestné jednání, upřímný proklientský přístup a nezměrná dávka pozitivní energie...   

Cílem a nezměrnou motivací mé práce je být mým klientům skutečnou oporou, celoživotním partnerem v různých jejich životních etapách a událostech. 

Svoji práci dělám s porozuměním a úctou k lidem.... a s nadšením pro nemovitosti.

Však přesvědčte se sami.... :-)
RE/MAX ČR

RE/MAX je jedničkou ve svém oboru, která funguje už přes 50 let a je funkčním systémem pro celý svět. Stabilní partner, zavedená značka, sdílení zkušeností napříč kontinenty...

Nepřetržitá řada let od roku 2015 do roku 2021 nás řadí do zajímavé a prestižní společnosti nositelů značky Superbrands. Díky makléřům, ale především klientům, kteří denně vkládají svoji důvěru do našich rukou při prodeji většinou největší hodnoty, kterou je často právě nemovitost.

RE/MAX G8 Reality

RE/MAX G8 Reality je největší skupinou poboček v síti RE/MAX v České republice se sídlem ve více než 19 městech. Klientům poskytuje perfektní služby a svým makléřům nadstandardní zázemí.

Propojení se zázemím světoznámé značky, kterou zná v ČR už 9 z 10 lidí, nám umožňuje neustále se rozvíjet, vzdělávat a zdokonalovat. Významnou výhodou je sdílení obsáhlé databáze poptávajících klientů. Naše centrální zázemí je v jedné z největších a nejmodernějších realitních kanceláří se sídlem v Praze - Karlíně, na Rohanském nábřeží.