Váš spolehlivý partner ve světě realit...

Profesionalita, důvěryhodnost, lidskost a schopnost pro Vás efektivně a s klidem vyřešit všechny situace, které život přináší...

Ve světě obchodu působím více jak 17 let... Této životní etapě vděčím za významné zkušenosti z vrcholových manažerských pozic ve společnostech jako jsou ŠKODA AUTO, Veletrhy Brno, NESS Slovensko, BIBS / Nottingham Trent University aj. 

V oblasti realit pro své klienty zúročuji zkušenosti ze stovek úspěšných obchodních případů s českou i zahraniční klientelou. K dispozici mám tým profesionálů z oblasti práva, marketingu, financí, atd. a svým klientům tak vždy garantuji prvotřídní realitní servis.

V segmentu rezidenčních nemovitostí pomáhám klientům plnit jejich životní přání a cíle v osobní oblasti... a/nebo... najít to nejlepší řešení pro jejich business - v segmentu nemovitostí komerčních či industriálních... a/nebo... tu správnou investiční příležitost pro budoucnost jejich i dalších pokolení.

Dlouhodobé vztahy s mými klienty jsou vždy postaveny na pevných pilířích. Těmi jsou profesionalita, důvěryhodnost, čestné jednání, upřímný proklientský přístup a nezměrná dávka pozitivní energie...   

Cílem a velkou motivací mé práce je být mým klientům skutečnou oporou, celoživotním partnerem v různých jejich životních etapách a událostech. 

Svoji práci dělám s porozuměním a úctou k lidem.... a s nadšením pro nemovitosti.

Však přesvědčte se sami.... :-)