Váš spolehlivý partner ve světě realit...

Profesionalita, důvěryhodnost, preciznost a schopnost pro Vás efektivně a s klidem vyřešit všechny situace, které život přináší...

"Možná ještě nevidíte horizont... Ale znám k němu pro Vás cestu..."

Ve světě obchodu působím více jak 17 let... Této životní etapě vděčím za významné zkušenosti z vrcholových manažerských pozic ve společnostech jako jsou ŠKODA AUTO, Veletrhy Brno, NESS Slovensko, BIBS / Nottingham Trent University aj. 

Dlouhodobé vztahy s mými klienty jsou vždy postaveny na pevných pilířích, kterými jsou profesionalita, důvěryhodnost, čestné jednání, upřímný proklientský přístup a nezměrná dávka pozitivní energie... 

V oblasti realit tak zúročuji zkušenosti ze stovek úspěšných obchodních případů s českou i zahraniční klientelou. Díky skvělému zázemí v RE/MAX G8 Reality se zároveň mohu soustavně učit od těch  nejlepších z realitní branže, mít k dispozici tým profesionálů z oblasti práva, odhadu nemovitostí, marketingu a dalších. Svým klientům tak  vždy garantuji prvotřídní realitní servis a poradenství.

V segmentu rezidenčních nemovitostí pomáhám klientům plnit jejich životní přání a cíle v osobní oblasti. Najít to nejlepší řešení pro jejich business - v segmentu nemovitostí komerčních,... nebo tu správnou investiční příležitost pro budoucnost jejich i dalších pokolení.

Cílem a nezměrnou motivací mé práce je být mým klientům silnou a důvěryhodnou oporou, celoživotním partnerem v různých jejich životních etapách a událostech. 

Pro své klienty chci jen to nejlepší, protože jen to je pro ně dost dobré...
RE/MAX ČR

RE/MAX je jedničkou ve svém oboru, která funguje už přes 50 let a je funkčním systémem pro celý svět. Stabilní partner, zavedená značka, sdílení zkušeností napříč kontinenty...

Nepřetržitá řada let od roku 2015 do roku 2021 nás řadí do zajímavé a prestižní společnosti nositelů značky Superbrands. Díky makléřům, ale především klientům, kteří denně vkládají svoji důvěru do našich rukou při prodeji většinou největší hodnoty, kterou je často právě nemovitost.

RE/MAX G8 Reality

RE/MAX G8 Reality je největší skupinou poboček v síti RE/MAX v České republice se sídlem ve více než 19 městech. Klientům poskytuje perfektní služby a svým makléřům nadstandardní zázemí.

Propojení se zázemím světoznámé značky, kterou zná v ČR už 9 z 10 lidí, nám umožňuje neustále se rozvíjet, vzdělávat a zdokonalovat. Významnou výhodou je sdílení obsáhlé databáze poptávajících klientů. Naše centrální zázemí je v jedné z největších a nejmodernějších realitních kanceláří se sídlem v Praze - Karlíně, na Rohanském nábřeží.