- Developerský projekt -

APARTMÁNY MÁJ

Pec pod Sněžkou

Toužíte najít ideální místo pro kombinaci zážitků a relaxace? Hledáte lukrativní lokaci pro výhodnou investici? Účinný nástroj proti inflaci? 

Vítejte v Peci pod Sněžkou a jedinečném projektu APARTMÁNY MÁJ.

K dispozici je Vám 14 exkluzivních bytových jednotek 1+kk až 4+kk s prostornými terasami a venkovním posezením. V celém projektu je kladen důraz na kvalitu, design, citlivé řešení každého detailu a funkčnost prostoru. K zázemí náleží pro rezidenty salónek s krbem a v suterénu úložné prostory: sklepní kóje (s nabíjecí stanicí pro elektrokola) a společná kolárna. Pro zvýšení komfortu je k dispozici osobní výtah. 

V těsné blízkosti APARTMÁNŮ MÁJ na Vás čekají prvotřídní hotelová wellness & spa a skvělé restaurace i pro ty nejnáročnější labužníky. 

Předpokládaný termín dokončení výstavby: 1Q/2023.

Pec pod Sněžkou je významným turistickým a sportovním střediskem v srdci Krkonošského národního parku. Ideální místo pro milovníky aktivního odpočinku, které nabízí 11 sjezdovek, 3 lanovky, běžecké stopy a nespočet turistických tras a cyklotras.

Kouzlo komorního projektu APARTMÁNY MÁJ spočívá v propojení historie místa a tradice s novými moderními bytovými jednotkami, které uspokojí požadavky i nejnáročnější klientely.

Projekt APARTMÁNY MÁJ vznikl na místě bývalého hotelu Máj, který v roce 1929 postavil Wilhelm Tasler. Za projektem přeměny stojí Ing. arch. Jaroslav Voceďálek, který naplno využil "genius loci" tohoto místa. 


HORSKÝ APARTMÁN - STABILNÍ A VÝHODNÁ INVESTICE 

Projekt APARTMÁNY MÁJ Vám nabízí výjimečnou příležitost zajímavé investice do horského bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit pro zimní i letní pobyty české a zahraniční klientely. Využít apartmán pro vlastní ubytování a zároveň jako rozumnou investici a nástroj proti inflaci. Díky téměř nemožnému získání povolení k nové výstavbě v dané lokalitě je velmi pravděpodobné, že ceny horských apartmánů se budou zvyšovat a hodnota této investice v čase neustále poroste. Apartmány budou kolaudovány jako bytové jednotky (tj. s 15 % DPH).
Developerem a investorem

projektu je spol. JAPS HILLS s.r.o., se sídlem: Lysolajské údolí 18/35, Lysolaje, 16500 Praha 6, která spadá do portfolia společností zároveň s JAPS TEN s.r.o., jenž působí na trhu již od roku 1999.

"...Po celou dobu se držíme stejné filozofie: chceme nejen stavět, ale také se na projektech aktivně podílet, nabízet zákazníkům své vize a nápady na co nejefektivnější a nejmodernější řešení. Zakládáme si na osobním přístupu a rovné a férové komunikaci. Pracujeme na klíč metodou full-servisu - svým klientům nabízíme široké spektrum služeb a naše práce zdaleka nekončí předáním klíčů.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na bezkonkurenční servis a fakt, že dohodnutou práci odvedeme v maximální kvalitě a v dohodnutých termínech. Aby byl výsledek vždy perfektní, používáme jen ověřené stavební materiály renomovaných firem. Materiály, které fungují a které nabízejí ten nejlepší poměr cena/výkon. Naší nejlepší referencí jsou spokojení zákazníci, kteří nás s klidným svědomím doporučují svým blízkým a známým."  p. Petr Shejbal, jednatel spol. JAPS HILLS s.r.o. a JAPS TEN s.r.o.

Vizualizace

Vizualizace interiérů


Rádi byste si zařídili interiér dle svého a je pro Vás výhodou, že se apartmány prodávají nezařízené? Váš prostor pro kreativitu je plně k dispozici... Nebo naopak uvítáte možnost kompletního vybavení apartmánu nábytkem, spotřebiči i dekoracemi...? V tom případě jediné, co pro to musíte udělat, je rozhodnout se, zda preferujete variantu "Basic", "Medium", nebo "Luxury" a o víc se již starat nemusíte. Váš čas je pro nás cenný a dokážeme pro Vás bezstarostně a k maximální spokojenosti vše zajistit. Jednotlivé varianty i ceník Vám v brzké době rádi představíme.

Apartmány jsou budovány ve vysokém standardu kvality a precizností celé stavby. Standard zahrnuje třívrstvou dubovou podlahu s vytápěním zajištěným centrálními plynovými kotly. Okna dřevo-hliníková, bezpečnostní vstupní dřevěné bezfalcové dveře, interiérové dveře z přírodního dubu, sanita Villeroy Boch, Grohe Essence. V každém apartmánu jsou navrženy trvanlivé materiály s ohledem na budoucí využití. Dle přání klienta jsou připraveny nadstandardy interiéru.

                Nabídka apartmánů 

V projektu APARTMÁNY MÁJ jsou k výběru bytové jednotky o dispozicích 1+kk, 2+kk, až po velkorysá 3+kk a 4+kk. 

Preferujete apartmán s jedinečným výhledem na centrum Pece pod Sněžkou, nebo upřednostníte výhled do přírody a na řeku Úpu? Terasa pro Vás není důležitá, nebo je přesně to, co oceníte?

Pojďte se tedy seznámit s nabídkou volných apartmánů...

PARKOVACÍ STÁNÍ

Bezproblémové parkování je pro Vás zajištěno 1 - 2 parkovacími místy pro každou bytovou jednotku. Možné rozšíření parkovacích ploch nabízí též nedaleký parkovací dům.

SKLEPNÍ PROSTORY

Každý apartmán má k dispozici 1 sklepní kóji pro uložení lyží a sportovního vybavení. Pro Vaše kola je zázemí ve společné kolárně v suterénu budovy.

FINANCOVÁNÍ

  • Závazná rezervace vzniká uzavřením Rezervační smlouvy a uhrazením rezervačního poplatku.
  • Navazujícím krokem je podpis Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy kupní. 
  • Po kolaudaci dojde k podpisu Kupní smlouvy. 

Kupní cena (KC) za apartmán bude hrazena v následujících platbách: 

  1. splátka.......... 5 % KC |Splatná do 10 dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
  2. splátka.......... 30 % KC || Splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Tato se podepisuje do 30 dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
  3. splátka.......... 40 % KC || Splatná do 30 dnů od doručení oznámení o dokončení hrubé stavby, a to současně za splnění podmínky provedeného rozdělení domu prohlášením vlastníka na rozestavěné jednotky.
  4. splátka.......... 25 % KC || Splatná po kolaudaci a podpisu Kupní smlouvy.      


Pomohu Vám s financováním

V případě, že zvažujete uhradit kupní cenu apartmánu formou hypotečního úvěru, ráda Vám zprostředkuji kontakt na kvalitního finančního poradce, který pro Vás za nejvýhodnějších podmínek zajistí adekvátní financování či hypoteční úvěr.


Projekt po právní stránce zastřešuje renomovaná advokátní kancelář

Těším se s Vámi na viděnou v Peci pod Sněžkou...