Magnificentní apartmán Vinohrady

Dovoluji si Vám tímto představit jedinečnou příležitost ke koupi luxusního mezonetu 3+kk, s podlahovou plochou 108 m2, velkorysou terasou 109 m2, ve vyhledávané Rezidenci Korunní dvůr na Praze – Vinohradech.
Apartmán se nabízí kompletně vybavený, např. vestavěnou nábytkovou stěnou, která je schopna variabilně vytvořit kvalitní pracovní zázemí, koženou sedací soupravou s lenoškou a dalším unikátním nábytkem, jenž je nejen designově velmi zdařilý, ale zároveň splňuje funkce na maximální úložnost a využití prostoru. Tento prostor je navíc rozšířen dvěma šatnami, a to jak při vstupních dveřích do apartmánu, tak coby samostatnou místností za jednou z prostorných ložnic. Útulnost apartmánu dodávají i parkety z masivního dřeva.  


Celý apartmán je klimatizován centrální klimatizační jednotkou. V horním patře mezonetu, v každé z ložnic, pak samostatnými klimatizačními jednotkami pro oddělenou regulaci teploty vzduchu. Vytápění je řešeno centrálně. 

V přízemí mezonetu je samostatné WC a druhé pak v patře, coby součást koupelny, ve které je decentně zakomponován dostatečný prostor pro pračku a sušičku. 

K apartmánu náleží garážové parkovací místo. A pokud máte větší vozový park, není problém... K dispozici je možnost odkoupení dalšího parkovacího místa.


V Rezidenci Korunní dvůr jsou zajištěny služby recepce 24/7 nebo i možnost vyzvedávání poštovních zásilek. Zároveň jsou rezidentům k dispozici technické služby a různé typy oprav, flexibilně zajišťovány zaměstnanci této rezidence. Součástí areálu je supermarket Billa, stomatologické ordinace, advokátní kanceláře, účetní a daňové společnosti, dále pak fitness, masážní a relaxační centrum nebo vynikající asijská restaurace.


OBÝVACÍ POKOJ S KUCHYNÍ (přízemí mezonetu)

(pozn.: pro zvětšení klikněte na foto)


Kuchyňská linka je vybavena kvalitními spotřebiči zn. Siemens a Liebherr. 


LOŽNICE S ROHOVOU PROSKLENOU STĚNOU (horní patro mezonetu)


LOŽNICE S ŠATNOU (horní patro mezonetu)


KOUPELNA S WC (horní patro mezonetu)


TERASA

Perlou mezonetu je jeho rohová terasa, která nejen svým velkorysým prostorem, nádherným výhledem, ale též vzrostlými stromy, napojenými na zavlažování, skýtá jedinečné možnosti pro její využití. A to jak pro rodinný život, tak pro setkávání s přáteli. Nutno dodat, že apartmán s touto velikostí, typem terasy a její lokací, patří mezi nejdokonalejší v celé rezidenci.DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ MEZONETU


Nechte se unést kvalitou bez kompromisu, elegancí a výjimečností tohoto apartmánu…

Místem, kde se snoubí vysoký komfort bydlení v atraktivní lokalitě, zasazený do oázy klidu, a přesto uprostřed pulsující městské části Vinohrad.


CENA MEZONETU, VČ. KOMPLETNÍHO VYBAVENÍ, GARÁŽOVÉHO PARKOVACÍHO STÁNÍ, SKLEPNÍ KÓJE

24,800.000 CZK