Pro své klienty chci vždy zajistit prvotřídní a komplexní realitní servis, a proto ve svém týmu spolupracuji s dalšími profesionály. Díky tomu tak moji klienti získávají vysoce nadstandartní služby. Od naší první schůzky až po dokončení případu budu Vaším spolehlivým partnerem a jedinou kontaktní osobou, se kterou bez starostí a s maximální spokojeností bezpečně projdete celým procesem prodeje, či pronájmu Vaší nemovitosti...

Seznamte se…

RE/MAX G8 Reality

Excelentní makléřský tým

Vzájemná spolupráce, sdílení expertního know-how a konzultace s nejlepšími makléři skupiny RE/MAX G8 Reality, propojování nabídek a poptávek napříč celou sítí RE/MAX ČR a zahraničí.

Servis tým RE/MAX G8

Servisní služby

Vyklízení nemovitostí, natírání, drobné opravy, malování, elektrikářské / instalatérské / zednické práce, opravy sádrokartonů, terénní úpravy, sekání zahrad, stěhování menšího rozsahu.

GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS

Právní služby

Prestižní advokátní kancelář, která každoročně sbírá nejvyšší ocenění na tuzemském i mezinárodním poli, a to  Právnická firma roku, např. "DealMakers Global Awards" a "Law Awards WINNERS". 

Kaucký & Kopecká

Právní služby, advokátní úschova

Spolehlivá advokátní kancelář, díky které veškeré právní náležitosti budou precizně připraveny a Vaše peníze uloženy v bezpečí advokátní úschovy po celou dobu prodeje a převodu Vaší nemovitosti.

PF Energetika s.r.o.

PENB 

Společnost zajišťuje Průkaz energetické náročnosti budov. Zároveň nabízí poradenské služby v oblasti energetiky, úspor energie a obnov. zdrojů. 

Tomáš Syrůček

Marketing. ředitel RE/MAX G8 Reality

Konzultace k marketingové strategii, aby reklama pro Vaši nemovitost byla ideálně zacílena a mohla jsem tak pro Vás zajistit ideálního kupujícího a maximalizaci ceny.

SMECZKA

Mediální kampaně, grafika

Členové "Smečky" se excelentně pohybují v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Za dobu jejich činnosti tvořili pro více jak 420 značek.

CIRCLE PROMOTION

Fotografické služby, dron

Správná prezentace prodávaného, či pronajímaného projektu pomůže k vyššímu zisku a rychlejšímu prodeji nemovitosti.

VIRTUELL

Virtuální prohlídky - Matterport

S virtuální prohlídkou dostupnou takřka kdekoliv budou moci zájemci prohlížet nemovitosti na svém mobilu nebo počítači kdykoliv budou chtít.

Michaela Vágnerová

Home staging

Profesionální příprava prostoru, aby vypadal útulně a zabydleně, ale zároveň poskytoval potenciálnímu kupci dostatek prostoru pro jeho fantazii a osobní vkus, výrazně zvýší atraktivitu Vaší nemovitosti. 

Stěhování v ČR a zahraničí

Kompletní stěhovací služby

Pro své klienty jsem schopna zajistit kvalitní stěhovací služby za rozumnou cenu. Spolupracuji s několika stěhovacími firmami v rámci Čech a Moravy a doporučím pro Vás tu nejlepší.